Cześć! 

Jestem Ola. Uczę Kobiety empatycznej komunikacji w relacjach z innymi i samą sobą. ♥️

Pokazuję:

 Jak rozpoznawać swoje emocje i potrzeby.

 Jak asertywnie mówić o ważnych dla Ciebie rzeczach.

 Jak się komunikować, abyś w końcu była wysłuchana i zrozumiana.

 Jak stawiać swoje granice, by inni je respektowali.

 

Jakie mam doświadczenie?

🎈 Poprzez terapię i pracę nad sobą przezwyciężyłam trudności w swoim życiu – w tym depresję, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości i niemoc.

🎈 Teraz akceptuję i kocham siebie. Świadomie zarządzam swoimi emocjami i potrzebami. Wyrażam je w asertywny sposób. A tego wszystkiego uczyłam się przez ostatnie blisko 8 lat swojego życia.

🎈 Bazą merytoryczną i naukową mojej działalności są studia z zakresu Psychologii w Biznesie na chorzowskim wydziale WSB w Poznaniu,  a także liczne szkolenia i kursy, w których regularnie biorę udział.

🎈 Swoje kompetencje podnosiłam także w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie ukończyłam pierwszy stopień certyfikacji w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

🎈 W swojej pracy korzystam głównie z narzędzi stosowanych w TSR oraz nurcie Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga (Non Violent Communication). Bliska jest mi humanistyczna filozofia człowieka jako całości. Z tego powodu też uzyskałam wykształcenie zawodowe jako Promotor Zdrowia i Dietoprofilaktyki. Uważam, że pomagając należy zatroszczyć się nie tylko o sferę psychiczną człowieka, ale również jego ciało.

 

 

 

 

Jeśli czujesz, że zgubiłaś siebie w relacji z partnerem, jeśli czujesz się niepotrzebna i niezrozumiana, jeśli nie wiesz jak komunikować się z bliską Ci osobą – zapraszam Cię do śledzenia tej strony na Facebooku lub bezpośredniego kontaktu ze mną! 

Napisz tutaj: janda.aleksandra@wp.pl

lub zajrzyj na

Facebook: https://www.facebook.com/aleksandrajandapl/?ref=bookmarks